Niğde 26°C
Az Bulutlu
Niğde
26°C
Az Bulutlu
Cts
28°C
Paz
30°C
Pts
29°C
Sal
28°C
Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.4 şiddetindeki depremde enkaz altında kalanlara yardım için Niğde Belediyesi tarafından yardım kampanyası başlatıldı,
Niğde Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “Depremden etkilenen vatandaşlarımıza gönderilmek üzere mont, hırka, kazak, çorap, bot, battaniye, ısıtıcı ve çocuk bezi topluyoruz. Yapacağınız yardımları Niğde Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne teslim edebilersiniz” ifadeleri kullanıldı.
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; kışın şiddetli ve musibetin büyük olduğunu tüm vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olması gerektiğini söylerken, “Niğde olarak canımızla malımızla her zaman kardeşlerimizin yanındayız, inşallah toplanan yardımları en kısa sürede yerine ulaştıracağız” dedi.