Niğde 26°C
Az Bulutlu
Niğde
26°C
Az Bulutlu
Cts
28°C
Paz
30°C
Pts
29°C
Sal
28°C
Altunhisar’da alt sorunlarını kalıcı olarak çözmek için çalışmalarını kesintisiz sürdüren Altunhisar Belediyesi, başlattığı menfez döşeme çalışmaları devam ediyor.
Altunhisar ilçe Belediye Başkanı Vedat Kirazcı; “Altunhisar Belediyesi ilçe genelinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Altyapıdan üst yapıya birçok bölgede çalışmalarını sürdüren belediye, ilçenin kanayan yaralarını da sarıyor. Yıllardır ilçede devam eden altyapı sorunu çözülüyor. “Önceliğim halkın sağlığı, halkın canı” sözleri üzerine ilçenin tamamında altyapı sorunlarını birer birer çözüme kavuşturmak için harekete geçtik. , Yıllardır ihmal edilen altyapı sorununun yaşandığı ilçemizde çalışmalara başladı.