DOLAR 32,3577
EURO 34,4365
ALTIN 2.512,06
BIST 9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Niğde 17°C
Az Bulutlu
Niğde
17°C
Az Bulutlu
Cts 18°C
Paz 18°C
Pts 23°C
Sal 23°C

SAADET’LİLER OYUNUZU İNANLARI CANINDAN BEZDİRENLEREMİ? ERBAKAN’IN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRENEMİ?!

26.05.2023
246
A+
A-

Çarşamba günkü Süleymanlılarla ilgili yazım gibi bu günkü yazımın maksadı da bir algı oluşturmak olmayıp sadece ve sadece gerçeklerle Saadetli kardeşlerime seslenmek içindir.
Kendilerini “Milli Görüşçü” ve “merhum Erbakan hocayı sevenler” olarak gören kardeşlerim!!!
ALLAH(C.C.) IN EMRİ OLAN BAŞÖRTÜSÜ YASAĞINI KALDIRAN 411 MİLLETVEKİLİNİN OYUYLA YAPILAN ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNİN İPTALİ DAVASININ ALTINDA İMZASI BULUNANIN KILIÇDAROĞLU OLDUĞUNU UNUTTUNUZMU?!!!
2008’deTBMM’sinde 411 Milletvekilinin oyu ile kaldırılan başörtüsü yasağının iptal edilmesini Millet ittifakı Cumhurbaşkanı adayı olan Kılıçdaroğlu’nun da içinde bulunduğu Milletvekillerinin imzasıyla açılan davada Başörtüsün yasağın kaldırılmasını Anayasa mahkemesi tarafından iptal edilmesini unuttunuz mu?!!!
SAADETLİLER UNUTSADA CHP’NİN ZULMÜNÜD,ZULME TARAF OLMASINIDA MİLLET VE TARİH ASLA UNUTMAZ!!!
Saadetli kardeşlerim “Hafızayı beşer nisyanla maluldür” sözünün gereği sizler unutsanız da, olmamış sansanız da Tarih ve arşivler ile en önemlisi millet on yıllarca inanların ensesinde solun boza pişirdiğini unutmaz/unutmuyor!!!
TÜRKİYENİN TEK FAZLALIK VEREN BÜTÇESİN YAPAN ERBAKAN HÜKÜMETİNİ YIKMAK İÇİN SÖZÜM ONA ZİNDE GÜÇLERİN YANINDA YER ALARAK İNANLARA DÜNYAYI DAR EDENLER CHP’LİLER VE ZİHNİYETİ DEĞİLMİYDİ?!!!
Saadetli kardeşlerim merhum Erbakan’a dünyayı dar eden dönemin sözüm ona zinde güçlerinin yanında yer alarak ülkemizin ilk ve tek bütçe fazlası veren hükümetini yıkmak için hukukun paspas edilmesinde cuntanın yanında CHP tüm gücüyle destek olmamış mıydı? !!!
Haydi bunların üstünden epeyce zaman geçti diyelim.!!!
YÜCE KİTABIMIZ KUR’A-’I KERİMİN ÖĞRETİLMESİNE” ORTA ÇAĞ ZİHNİYETİ” DİYEN GRUP BAŞKAN VEKİLİNİ CEZALANDIRMAYAN KILIÇDAROĞLUNA OY VEREREK SİZDE BU SÖYLENENLERİ ZİMMEN ONAYLAMIYORMUSUNUZ?!!!
İçinde bulunduğunuz ittifakın Cumhurbaşkanı adayının genel başkanı olduğu partisi CHP’nin Grup başkan Vekili Özgür Özel’in geçen sene ülkemiz genelinde infiale sebep olan yüce kitabımız Kur’an-ı kerimin çocuklarımıza öğretilmesine akla ziyan bir şekilde “ Orta çağ zihniyeti(!)” demesini de ,bunu diyenin hiçbir şekilde cezalandırılmamasını damı unuttunuz?!!! Kılçdaroğlu’na oy verirseniz bunu onaylamış olmuyor musunuz?!!
Milletimiz arasında infiale sebep olan söylemi 17.01.2022 Pazartesi günü “SAADET KUR’AN EĞİTİMİNE”ORTA ÇAĞ ZİHNİYETİ”DİYENİ HAZMEDİP ERDOĞAN’IMI HAZMEDEMİYOR?!!!” başlıklı yazımda; Bu yazımda Saadet Partisi genel merkezi ve teşkilatlarına yazmıyorum (Hitap etmiyorum)!!!
Hitabım bu davanın emektarları olan çilekeş Milli Görüşçüleredir.!!! diye başlayan yazımın bugün özetini yazıyorum.
SAADETLİ’LER TÜM TAASSUPLARDAN KURTULARAK BU YAZIYI İMANLA VE AMEL SÜZGECİNDEN GEÇİRİP OKUSUNLAR
“Kıymetli Saadetli kardeşlerimden ricam bu yazıyı akla gelebilen tüm taassuplardan kendilerini arındırıp Milli Nizam ile başlayan ve günümüze kadar gelen siyasi kurumların ana fikri olan Milli Görüş ve onun lideri olan mücahit Profesör Dr. Necmettin Erbakan hocamızın hedefleriyle ,bu hedeflere ulaşamaması için partilerinin ortaklarının büyüğü tarafından çıkartılan tüm engellerin somut bilgiler ışığında akıllarından, bir analog film karelerinin şeridi gibi gözlerinin önünden geçirdikten sonra tarafların belli etmelerini!!!
ERBAKAN HOCANIN PROFESÖRLERİN BAŞÖRTÜLÜLERE SELAM DURDURMASINIDA AŞARAK TÜM KAMU VE ÖZEL KESİMDE BAŞÖRTÜSÜNÜ ERDOĞAN VE HÜKÜMETLERİ SERBEST BIRAKMADIMI?!!!
Sevgili Saadetli kardeşlerim 28 Şubat kararlarıyla zirveye çıkartılan dine ve dindara karşı zorbalar tarafından başlatılan bu çağ dışı mürtetlerin tüm yasaklarını kim kaldırdı?
Bu millete kafa tutanların medeni hukuk önünde hesap vermesini sağlayan, Erbakan hocamın Profesörleri başörtülülere selam durduracağım sözünün gereğini fazlasıyla yerine getiren düzenlemeyle tüm kamu kurumlarından ve özel teşebbüsten de bu zulmü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Hükümetleri tarafından kaldırılmadı mı?!!!
TÜRKİYE’YE YAPTIĞI MUAZZAM HİZMETLERİ GÖRMEYEREK KAYIP 1 MİLYONLA ERBAKAN’IHAPSE MAHKÛM ETTİRENLERİN BU ZÜLMÜNDEN YASAL DÜZENMELEMEYLE HOCAYI ERDOĞAN HAPİSTEN KURTARMADIMI?!!!
Erbakan hocanın muazzam hizmetlerini görmemenin bunları itibarsızlaştırma çabalarının yanında kemale eren yaşını da umursamayarak “Kayıp 1 Milyon” davasında hayatı kendisine her yönüyle zindan edecek işlemlerle caza almasını ve bu cezayı hapishanede geçirmesini kimler sağladı?
Bu cezadan merhumun kurtarılmasını Cumhurbaşkanı Erdoğan hükümeti tarafından yapılan yasal düzenlemeyle hocamızın hapse girmesi önlenmedi mi?
ERBAKAN HOCANIN MADDİ VE MANEVİ HAYALLERİNİN TAMAMINI ERDOĞAN GERÇEKLEŞTİRMEDİMİ?!!!
2002’nin Kasım’ındaki seçimi kazandıktan sonra Erdoğan ve arkadaşları Erbakan’a yapılanların hesabını kızlarımızın eşlerimizin, bacılarımızın saçlarından sürükleyenlere diklenmeden fakat tarihten de ders alarak dik durarak konuları olgunlaştırıp tüm yasakları pey der ,pey kaldırılarak mağdurların onurlandırılmalarını, İmam hatiplilere getirilen katsayı adaletsizliğini Erdoğan kaldırtmadı mı?!!!
Bu okulun mezunlarından gerekli puanı tutturanların asker ve polis kadrolarında dahil her yere girebilmesinin önündeki yasakları Erdoğan ve hükümetleri kaldırmadı mı?!!!.
Kur’an kurslarımızı basanları, İmam Hatipleri kapatanları, İmam hatipli kız öğrencilerin Kur’an’ı kerim dersinde bile başlarını açtırma zulmü de dahil inançlarımıza getirilen yasakların tamamını Erdoğan kaldırtmadı mı?!!!
Erbakan hocamızı hayali olan İnanlara zulüm edenlerin yargıya hesap vermesini Erdoğan sağlatmadı mı?
MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERİN MAZLUM MABED DEDİKLERİ AYASOFYAYI ESARETTEN KİM KURTARDI?!!!
Milli Görüşçülerde diğer tüm samimi inanlar gibi Ayasofya’ya “Mazlum Mabet” diyorlardı.
Ayasofya’yı Erdoğan cesareti ve dirayetiyle mazlumluktan kurtararak Camii olarak açtırmadı mı?!!!
ERBAKAN HOCANIN AĞIR SANAYİ HEDEFİNİDE, SAVUNMA SANAYİSİNDE KENDİ KENDİMİZE YETME SEVİYEMİZİ %20’DEN %80’LERE VE İHRACATIMIZI 36 MİLYARDAN 254 MİLYAR DOLARA ERDOĞAN ULAŞTIRMADIMI?!!!
Başta Altın motor olmak üzere ülkemizin ağır sanayi hamlesine ulaşma hayali olan Erbakan hocamızın bu konudaki hayalinin Anadolu sathına yayılan yüzlerce Organize Sanayi bölgesinde akla gelebilecek tüm sanayi ile elektronik ve elektrikli aletlerin üretilmesiyle İhracatımızı 36 milyar dolardan 254 milyar dolara Erdoğan çıkartmadı mı?!!!
Savunma sanayisinde kendi kendimize yetme oranımızı %80’ler seviyesine çıkartılmasını ve bunlarla Azerbaycan’ın onlarca yıllık işgal altındaki Karabağ bölgesinin Ermenilerden kurtarılmasını. Libyalı kardeşlerimizin emperyalist uşakları tarafından işgalini ve yurt içi ile dışındaki terör operasyonlarının yapılmasını Erdoğan sağlamadı mı? !!!
PAZAR GÜNÜ SANDIKTA MİLLİ GÖRÜŞ’Ü BİR DAMLA SUDA BOĞANLARAMI, TÜM DİNİ YASAKLARI KALDIRANAMI?!!!
Nasip olursa yarından sonraki gün olan 28 Mayıs Pazar günü Cumhurbaşkanlığı 2. turu için tüm seçmenlerle birlikte Milli Görüşçü kardeşlerimizden sandığa gidenler yazının başından itibaren verdiğim somut gerçekler ışığında inancımızı bir damla suda boğanlara mı yoksa inancımız ile ibadetlerimizin üstündeki tüm yasakları kaldırana mı oyunuzu vereceksiniz?
Her türlü müspetin bir sevabının, menfiliğinde günahı olduğu ve Zilzilal suresindeki zerre kadar sevap ve günah işleyenlerin bunun karşılığını görecekleri gerçeğine göre gerekenin yapılması ve yapmanız, aksinden ise kaçınılması ve kaçmanız dileğiyle.
Cuma’mız mübarek olsun. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.