![](https://51haber.com/wp-content/uploads/2023/10/391707948_7330423210319419_8173283275366684628_n.jpg)
Ak Parti Bor İlçe Başkanı Ethem’ne kurulan güneş panellerini yerinde inceledi.
Ak Parti Bor İlçe Başkanı Ethem Bozdoğan yaptığı paylaşımda; “Postallı köyümüz içme suyu kuyusuna kurulan güneş panellerini yerinde gördük. Temiz suyun enerjisi güneşten geliyor. Bu çevre dostu adımı atmamıza yardımcı olan ve Postallı köyümüze dere yatağına toplamda yapılacak 3 adet menfezli köprü yerlerini Sn Vekilimiz Cevahir UZKURT bey’in nezdinde yerinde inceledik. Postallı köyümüze yaptıklarımız ve yapacaklarımız tüm hizmetler hayırlı olsun.”