Niğde 26°C
Az Bulutlu
Niğde
26°C
Az Bulutlu
Cts
27°C
Paz
30°C
Pts
29°C
Sal
28°C
Erasmus+ Okul Eğitiminde Küçük Ölçekli Ortaklıklar kapsamında Almanya, Fransa, Portekiz ve Türkiye’den de 2 kurumun yer aldığı Think Green, Live Green( Yeşil yaşa, yeşil düşün) adlı projemiz Ulusal Ajans tarafından kabul edilmiştir.
Okul müdürü Mahmut Erdem Diker “ 19-23 Şubat tarihleri arasında her kurumdan iki kişi organik tarım ve çevre ile ilgili seminere katılmak için Fransa’da yer alacaklar. Haziran ayında ise bu kurumlardan gelen öğretmen ve öğrencilerimizi okulumuzda ve ilimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.” dedi.
Okulumuz olarak sadece Erasmus’ta değil, diğer alanlarda da projelerimize devam edeceğiz…