NİĞDE SON DAKİKA
DOLAR 32,2361
EURO 34,8631
ALTIN 2.424,03
BIST 10.792,53
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Niğde 16°C
Hafif Yağmurlu
Niğde
16°C
Hafif Yağmurlu
Cts 20°C
Paz 20°C
Pts 20°C
Sal 23°C

HER SAADETLİ AKLI İZANI VE İMANIYLA BU SORULARA CEVAP VERSİN!!!

11.05.2023
139
A+
A-

Salı’dan devam.
Kendini Erbakancı ve Milli Görüşçü olarak ifade eden Milli Nizamdan bu yana yurt içi ve dışında Hakkın rızası dışında hiçbir beklenti içinde olmadan davanın çilekeşleri olan kardeşlerime sesleniyorum;
28 ŞUBATÇILARI DESTEKLEYİP İNANLARIN ENSESİNDE YILLARCA BOZA PİŞİRENLERİN KARARLARININ ALTINA İMZA ATACAKLARINI SÖYLEYİP BAŞÖRTÜSÜ SERBESTLİĞİNİ İPTAL ETTİRENLERİ HAZMADİYORSUNUZDA!!!
Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan 28 Şubatçıların lideri İsmail Hakkı Karadayı ,milletin gözünün içine bakarak ”Demokrasiye balans ayarı yaptık “ diyen Çevik Bir, başörtülü öğrencilere hayatı dar eden Kemal Gürüz, genç kızları aldığı sözüm ona ikna odaları diye tarif ettikleri işkence odalarında inançlarını rencide ederek kameralar karşısında Allah(c.c.)ın emirlerini ayaklar altına alarak başlarını zorla açtıran Nur Serter’i Milletvekilliğiyle ödüllendireni ve halen kendilerini hiçbir şekilde kınamayan ve yaptıklarının yanlış olduğunu belirtmeyenleri hazmedebiliyorsunuz da?!!!
ERBAKAN’IN PROFESÖRLERİN SELAM DURDURMASINI GERÇEKLEŞTİRMEYİDE AŞARAK TÜM KAMU VE ÖZEL KESİMDE SERBEST BIRAKILMASIYLA İNANLARI DEMOKLESİN KILICINDAN KURTARAN ERDAĞAN’IMI HAZMEDEMİYORSUNUZ?!!!
Bu çağ dışı mürtetlerin tüm yasaklarını kaldıran ve millete kafa tutanların medeni hukuk önünde hesap vermesini sağlayan, Erbakan hocamın Profesörleri selam durduracağım sözünün gereğini fazlasıyla yerine getiren düzenlemeyle tüm kamu kurumlarından ve özel teşebbüstendi bu başörtüsü zulmünü kaldıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ımı hazmedemiyorsunuz da oyunuzu onun karşısındakilere vermeyi nasıl hazmedeceksiniz?!!!
Bunun hesabını Allah(c.c.) ile Peygamberimize ve milletimize nasıl vereceksiniz?!!!
DİNİ OLANA DEĞİL İSLAM’İ OLANA KARŞI ÇIKANLARI CESUR KARARLARIYLA KİM BERTARAF ETTİ?!!!
Dini olana değil İslami olan her şeye özelliklede dinimizin direği Namaz karşıtlığı haberleriyle bilinen, Namaz kılan, Cuma Namazına giden öğrencileri aşağılayan haberleri yapanların destekçisi şu anda içinde partinizin bulunduğu ittifakın büyüğü olan parti değil miydi? !!!
Bu zulmü Hakkın izniyle gösterdiği cesaretiyle kim bertaraf etti?
Bu zulümleri yapanlara oyunuzu vermeyi nasıl hazmedeceksiniz?
Hakkın huzuruna vardığınızda bunu nasıl savunacaksınız?!!!
ERBAKAN’IN TÜRKİYE’YE YAPTIĞI MUAZZAM HİZMETLERİ GÖRMEYEREK KAYIP 1 MİLYON İLE HAPSE MAHKÛM ETTİRENLERİ HAZMEDİP, HOCAMIZI HAPİSTEN KURTARAN KANANUNU ÇIKARTANIMI HAZMEDEMİYORSUNUZ?!!!
Erbakan hocanın muazzam hizmetlerini görmemenin yanında kemale eren yaşını da umursamayarak Kayıp 1 Milyon davasında hayatı kendisine her yönüyle zindan edecek işlemlerle caza almasını ve bu cezayı hapishanede geçirmesini isteyenleri hazmedebiliyorsunuz da!!!
Bu cezadan merhumu kurtaran yasal düzenlemeyi yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ortakları olan Cumhur ittifakını oluşturan yerli ve milli partilerimi hazmedemiyorsunuz?!!!
Amirinin amiri olan Başbakan Erbakan hocaya ve misafiri Suudi Arabistan kralına akla izana alınmayacak sin kaflı küfürleri yapan General Osman Özbek,28 Şubat öncesi ve bu baskı esnasıyla daha sonra Erbakan Hocaya hayatı dar eden CHP’yi hazmedebiliyorsunuz da.!!!
Erbakan hoca ve davası konusunda tek bir kem kelam etmeyen Erdoğan’ımı hazmedemiyorsunuz?!!!
Sevmiyor ve her vesile ile eleştiriyor onun yerine sizin sevdiğiniz dini ve milli ne varsa bunların karşısında olanların yanında hangi gerekçeyle duruyorsunuz?!!!
ERBAKAN HOCANIN MADDİ VE MANEVİ HAYALLERİNİN TAMAMINI ERDOĞAN GERÇEKLEŞTİRMEDİMİ?!!!
2002’nin Kasım’ındaki seçimi kazandıktan sonra Erdoğan ve arkadaşları Erbakan’a yapılanların hesabını kızlarımızın eşlerimizin, bacılarımızın saçlarından sürükleyenlere diklenmeden fakat tarihten de ders alarak dik durarak konuları olgunlaştırıp tüm yasakları pey der ,pey kaldırılarak mağdurların onurlandırılmalarını, İmam hatiplilere getirilen katsayı adaletsizliğinin kaldırılmasını sağlayan.
Bu okullardan mezun olanların kamu kurumlarında görev almalarının engellenmesini kaldıran.
Yapılan yazılı sınavı kazananların Askeriyeye ve Polis teşkilatı ile birlikte devletin tüm kuruluşlarına rahatça girebilmelerini sağlayarak merhum Erbakan hocamızın ve Milli Nizamdan bu yana Hakkın rızası için çile çeken dava arkadaşlarının hayallerini gerçekleştiren Erdoğan’ın yanında olmanız gerekirken, hangi sebeple dünyayı inanlara dar edenlerin yanında yer alıyorsunuz?!!!
Kur’an kurslarımızı basanları, İmam Hatipleri kapatanları, İmam hatiplilerin Kur’an’ı kerim dersinde bile başlarını açtırma zulmü de dahil inançlarımıza getirilen yasakların tamamın kim kaldırttı?!!
İnanlara zulüm edenlerin yargıya hesap vermesini kim sağladı?!!!
Bu zulümleri kaldırmak Erbakan hocamızın hayali değil miydi?!!!
Erdoğan ve arkadaşları akla izana aykırı yasakları cesaretle kaldırarak Erbakan hocamızın ve kendisi gibi çilekeş dava arkadaşlarının hayallerini gerçekleştirme dimi?!!!
Refah partisinin kapatılması için gereken ortamı oluşturmak için yaptıkları din ve ahlak ile yasa dışı haberlerle dava açılmasını olgunlaştıran, darbelere alkış tutan gazetecileri, işadamlarını, akademisyenleri, sanatçıları çıkarttığı yasalar ve yönetmeliklerde yapılan değişikliklerle devreden Erdoğan çıkartmadı mı?!!!
ERBAKAN HOCANIN HEDEFİ ÜNİVERSİTELERDE BAŞÖRTÜSÜ YASAĞINI KALDIRMAK İKEN ERDOĞAN BAŞÖRTÜSÜ YASAĞINI TÜM OKULLARLA BİRLİKTE KAMU VE ÖZEL KESİMİN TAMAMINDAN KALDIRTMADIMI?!!!
Erbakan hocamın hedefi Üniversitelerde başörtüsü meselesini çözmek iken bunu da aşarak tüm kamuda çözen, Asker ile Polis ve yargı mensuplarının tamamında dileyenlerin başörtüleriyle görev yapmasını , Milli Nizamdan itibaren ülkemizin sivilleşmesi ve demokratikleşmesini isteyen Milli Görüşçülerin tüm hayallerini Erdoğan ve arkadaşları sağlamadı mı?!!
15 Yaşından küçüklerin yüce kitabımız Kur’an’ı kerim eğitimi alma ,bu yaştan sonra ise velisinin yazılı iznine bağlayan yasağı ve dolayısıyla Kur’an Kurslarını esaretten de Erdoğan kurtarmadı mı?!!!
MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERİN MAZLUM MABED DEDİKLERİ AYASOFYAYI ESARETTEN KİM KURTARDI?!!!
Milli Görüşçüler Ayasofya’ya “Mazlum Mabet” diyorlardı.
Ayasofya’yı Erdoğan cesareti ve dirayetiyle mazlumluktan kurtararak ibadete açtırmadı mı?!!!
ERBAKAN HOCANIN AĞIR SANAYİ HEDEFİNİDE, SAVUNMA SANAYİSİNDE KENDİ KENDİMİZE YETME SEVİYEMİZİ %80’LERE VE İHRACATI 36 MİLYARDAN 254 MİLYAR DOLARA ERDOĞAN ULAŞTIRMADIMI?!!!
Başta Altın motor olmak üzere ülkemizin ağır sanayi hamlesine ulaşma hayali olan Erbakan hocamızın bu konudaki hayalinin Anadolu sathına yayınlan yüzlerce Organize Sanayi bölgesinde akla gelebilecek tüm sanayi ile elektronik ve elektrikli aletlerin üretilmesiyle İhracatımızı 36 milyar dolardan 254 milyar dolara çıkartmak.
Savunma sanayisinde kendi kendimize yetme oranımızı %80 ler çıkartmasını ve bunlarla Azerbaycan’ın onlarca yıllık işgal altındaki Karabağ bölgesinin Ermenilerden kurtarılmasını sağlarken.
Libyalı kardeşlerimizin emperyalist uşakları tarafından işgalini ve yurt içi ile dışındaki terör operasyonlarının yapılmasını Erdoğan sağlamadı mı? !!!
Başta merhum Erbakan olmak üzere inanların maddi ve manevi hayallerinin tamamına yakının yanında din düşmanlarının mahkemelere çıkartılarak anayasamız ve yasalarımızda belirtilen cezaları da almalarına mesleğine, rütbesine, eğitimine bakılmadan Erdoğan tarafından sağlanmadı mı?
Bunların tamamını Erdoğan sağlamasına rağmen Milli Nizamdan bu yana canınızla, malınızla desteklediğiniz siyasi partinin hangi akıl ve izanla bunların tamamına karşı olanlarla ittifak yapmasına rağmen onları destekleyecek olan saadetlilerin bunu imanının ve aklının süzgecinden geçirip açıklayacak gerekçesi varsa beri gelsin.!!!
Genel olarak tüm inanların, özelde ise inanların davasının iktidar olması için Milli Nizamdan bu yana uğraşan Saadetlilerin Hak ve batıl arasında gereken ayrımı zaman geçirmeden yapmaları, ardından ise herkesin dünya ve ahiret mutluluğu için kimlerin yanında saf tutacakları gerçeğini göz önünde bulundurarak Hakkı yükseltenlerin yanında olmaları.
Aksinden ise Saadetli kardeşlerimizin kaçınmalarını yüce dinimizin ve inanlarımızın istikbali için gerekenin aklın süzgecinden geçirilen bilgilerle tüm inanlar ve Saadetli kardeşlerimiz tarafından yapılması ve yaptırılması dileğiyle.
Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.