DOLAR 32,5452
EURO 35,0514
ALTIN 2.453,22
BIST 10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Niğde 30°C
Açık
Niğde
30°C
Açık
Cum 31°C
Cts 30°C
Paz 31°C
Pts 32°C

YSK’NIN 2.TUR KESİN SONUCUNU AÇIKLAYINCAYA KADAR OKÇULAR TEPESİ TERK EDİLEMEZ!!!

22.05.2023
289
A+
A-

5 gün sonra yani 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2. turu bu milletin inancıyla tarihine saygılı olanların kazanması ile ülkemizde inanç ve fikirle, ibadet hürriyetinin önündeki tüm engellerin kalkacağı.
Bildiğiyle amel edenlerin kenetlenmesiyle mazlum ve mağdurlara zulmün önüne geçileceği zalimlerini ise mazlumların kanlarını emerek, canlarını alarak oluşturdukları zulümleriyle yer altı ve üstü zenginliklerini sömürmelerinin önce zorlaşacağını ve başlattıkları savaşı 2002’den bu yana milletimizin evvel Allah’ın izniyle kenetlemesini sürdürmesiyle nihayetinde bunların tamamına yakınını kaybedeceklerini biliyorlar.
EMPERYALİSTLERİN KENDİ ARALARINDA İŞBİRLİĞİYLE İÇİMİZDEKİ İPLERİNİ ELLERİNDE TUTTUKLARIYLA BİRLİKTE 2007 GENEL SEÇİMLERİ ÖNCESİ BAŞLATTIKLARI MÜCADELEYİ ŞİMDİLERDE TOP YEKUN SEFERBERLİK HALİNE GETİRDİLER!!!
Bu ülkenin imanlılarının kenetlenmesiyle ulaşılan savunma sanayisinde ve diğer sanayilerde ulaşılacak hedefle kendilerine olan bağımlılığında 2002’den bu yana gelinen %80’lik seviye ile pey der pey devamıyla nihayetinde Türkiye’nin kendi kendine her yönüyle yeter hale gelmesiyle öncelikle gönül coğrafyamızdaki i Balkanlar, Kafkaslar ve orta Asya ülkelerinin de zulümden kurtarılacağını idrak eden emperyalistleri bu başarıyı önlemek için 2007 genel seçimlerinde başlattıkları mücadeleyi günümüzde ise seferberlik haline getirdiler.
Başta kendilerinin emrinde olan taşeron bölücü terör örgütlere Fetj/pyd ve PKK olmak üzere ülkemizdeki dini kullananlarda dahil tüm terör örgütlerinin köklerinin kazınmasıyla üstümüzde oynadıkları oyunlarının da biteceğini bilenler 14 Mayıs’ta yapılan 1. tur Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçiminden alınan kendilerinin hesabını bozan sonuçla paniğe kapıldılar.!!!
CUMHURBAŞKANLIĞI 2. TURUNU KAZANABİLMEK İÇİN BAŞVURDUKLARI İLK TAKTİKLERİ”ERDOĞAN KESİN KAZANIR”
Yazının başlığından bu ara başlığa kadar belirttiklerim seçimin 2. turunun evvel Allah(c.c.)’ın izniyle Cumhur ittifakının adayı Türkiye tarihinde şimdiye kadar hiçbir partiyle lidere nasip olmayan 21 yıllık kesintisiz iktidarla elde edilen dostları sevindiren, düşmanlarımızı ise hasetlerinden çatır çatır çatlatan kazanımlarının devam etmemesi
Aksine geçmişteki silah ve uçak sanayisindeki gibi 20 yılda ulaşılan başarılanlarında peder pey yok edilebilmesi için hileye başladılar.
EMPERYALİST ÜST AKIL”NASILSA ERDOĞAN KAZANACAK”ALGISIYLA CUMHUR İTİTFAKI SEÇMENLERİYLE PARTİERİNİN GEVŞEMELERENİ SAĞLAYARAK ERDOĞAN’IN KAYBETMESİNİ VE RAKİBİNİN KAZANMASINI İSTİYORLAR!!!
Bunların hilelerinin ilki seçim yorgunu olan özellikle Cumhur İttifakını destekleyen seçmenlerin sandığa gitmemeleri, Cumhur ittifakını oluşturan partilerinde de seçim yorgunluğuyla bıkkınlık oluşturulup 14 Mayıs öncesi kadar sandığı gitmemeleri yani seçime asılmamalarını sağlamak için başlattıkları çalışmayla ”Erdoğan nasılsa kazanır veya kesin kazanır” algısıyla Cumhur ittifakı seçmeni ve partilerinin gevşemelerini sağlamak istiyorlar.
Bu algıya Yüce kitabımız Kur’an’ı kerimin Enfal Suresinin 46. Ayeti kerimesinde Ezel ve Ebet olan Mabudumuz Müslümanların özellikle cihat konusunda gevşememelerini” Allah’a ve Resûl’üne itaat edin ve birbirinizle çekişmeyin.
Sonra gevşersiniz ve gücünüz, devletiniz elden gider. Sabırlı olun. Çünkü Allah sabredenlerle beraberdir.” diye belirtiliyor.
Bu ilahi emrin gereği tüm hayırlı işlerimizde olduğu gibi Allah(c.c.) ile Peygamberlerin emirlerini yükseltmek isteyen Müslümanlar münafıkların bizi gevşetmek için ortaya attıkları hilelerine asla ve asla kanmamalı.
ÜST AKLIN VE İPLERİNİ ELLERİNDE TUTTUKLARININ OLUŞTURMAK İSTEDİKLERİ 2. ALGI”ERDOĞAN’A EVET KARŞI RAKİBE İSE BİR CİZGİ ÇEKİN” SÖZÜYLE ERDOĞAN’A VERİLEN OYLARI GEÇERSİZ HALE GETİRMEK İSTİYORLAR!!!
Emperyalistler ile iplerini ellerinde tuttuklarının 2. algısı ise İnternete ve sosyal medyaya düşen ”Erdoğan’a evet mührünü basın, rakip adayın üstüne ise bir çizik atın” sözleriyle Erdoğan’a 28 Mayıs günü verilecek oyların olabildiğince fazlasını geçersiz kılarak kaybetmesini sağlamak istiyorlar.
Onların oluşturmak istedikleri algıya karşı 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimine bu vatanı Hakka olan imanlarıyla karşılıksız seven tüm inanlar 14 Mayıs tan çok daha fazla çalışmalı.!!!
TOPRAK BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ SAVUNAN ULUSALCILARIN SAMİMİYETİDE 28 MAYIS’TA SANDIĞA GİTMELERİNDE!!!
Ülkemizin toprak bütünlüğünü savunan ulusalcılar ile milliyetçilerde aynı şekilde bu değerlere düşman olanların oyunlarının boşa çıkartılması için 2. turda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı var güçleriyle destekleyerek oyunlarını bozmalı!
EMPERYALİSTLERLE,İPLERİNİ TUTTUKLARININ BERTARAF EDİLMESİ İÇİN TÜM İNANLAR UHUD SAVAŞINDAKİ DÜŞMANIN HİLESİNİ UNUTMAYARAK YSK’NIN RESMİ SONUÇ AÇIKLAMASINA KADAR ÇALIŞMAYI SÜRDÜRMELİ!!!
Hatırlanacağı gibi Bedir Savışında Peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V.) in kumandasındaki Ensar ve Muhacir Sahabeyi kiram efendilerimizden oluşan 305 kadar mücahit Mekkelilerin 1000 kadar olan ve Medinelilere göre daha yüksek standartlı savaş araçlarına sahip olan müşrik ordusunu Ezel ve Ebet olan Mabudumuza olan imanlarıyla O’nun yüce yardımıyla yenmişlerdi.
Bu savaştan 1 yıl sonra yapılan Uhud savaşında ise Peygamberimizin kendisinden emir gelinceye kadar terk etmeme talimatı verdiği sahabelerin müşrik ordusunun bozguna uğradığını sanarak kesin emre rağmen tepeyi terk etmeleriyle Tarık Bin Ziyad komutasındaki yedekte bekleyen müşrik askerlerinin İslam mücahitlerini arkadan sarmalarıyla kesin kazanılacak savaş yenilgiye dönüştü.
Şu anda yapılan hilelerin de bunun yeni bir versiyonu olduğu bilinciyle tüm inanların Hakkın rızası için 28 Mayıstaki 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçim sonucunun Yüksek Seçim Kurulu tarafından resmen açıklanmasına kadar çalışmalarını meşru çerçevede aralıksız olarak sürdürmeleri dileğiyle.
Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.